تاريخ و زمان
 
ورود به سایت »
نام کاربریکلمه عبورکد نمایشی
مرا به یاد داشته باش

( )
( )
( )

 اطلاعات
آمار سایت
يادواره 15 شهيد روستاي سقرجوق


معاون نیروی زمینی سپاه: ادامه راه شهدا بهترین راه تعظیم آنان است
آشتیان- معاون سیاسی و امنیتی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بهترین راه تعظیم و تكریم شهیدان ادامه دادن راه آنان و زنده نگه داشتن فرهنگ غنی شهادت است.


سرهنگ 'سامان كریمی' یكشنبه در یادواره 15 شهید روستای سقرجوق از توابع شهرستان آشتیان افزود: شهدا هم ردیف عالمان دینی اجر و مزد دارند زیرا كه علما برای هدایت جامعه تبلیغ می كنند و شهدا نیز برای هدایت جامعه جان خود را فدا می كنند.
وی، برگزاری یادواره شهدا را تجلیل از ارزش های اسلامی عنوان كرد و افزود: برگزاری یادواره برای شهدای عزیز موجب ترویج فرهنگ شهادت، ایثارگری و زنده نگهداشتن یاد و خاطره آنها می شود.
وی اضافه كرد: هنربزرگ شهیدان حراست از نظام جمهوری اسلامی در راستای اصول اسلام است كه انجام این وظیفه بر همگان لازم است .
معاون سیاسی و امنیتی نیروی زمینی سپاه با یادآوری بیداری اسلامی در جهان افزود: فداكاری شهدا در دنیای امروز غوغا به پا كرده ، امنیت صهیونیست ها را برهم زده و دشمن را در بدترین وضعیت و زبونی قرار داده است.
حجت الاسلام 'اسماعیل خاتمی نژاد' امام جمعه آشتیان نیز گفت: یادواره شهدا، یادآور رشادت ها و دلاوری های شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است و ما مدیون دلاوری ها و قهرمانی های این عزیزان هستیم.
روستای سقرجوق سعد آباد در فاصله 17 كیلومتری آشتیان با جمعیتی بالغ بر 700 نفر 15 شهید و چهار آزاده به نظام اسلامی تقدیم كرده است.ك/2
7113/559/ 1539
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30580050

[فرستنده hasan]
نویسنده: حسن شاکری تاریخ ارسال: يكشنبه 3 مهر 1390 معرفی به دوست  نسخه مناسب چاپ
گالری عکس
گالری عکس نادرآباد
حسینیه چهارده معصوم نادر آبادی‌ها
حسینیه چهارده معصوم نادر آبادی‌ها
نقشه نادرآباد
نقشه نادرآباد
فیلم محرم وعکس کلی
فیلم محرم  کلیک کنید


تصاویر کلی کلیک کنید
                           
                        
اپارات 2
ثبت و راه اندازی سایت خود را به حسن شاکری بسپارید.